Centrum oddychu

relax

Centrum oddychu Relax World

Milí návštevníci,

 

Centrum oddychu Relax World je wellness centrum spojené so službami dostupnými pre širokú verejnosť, nachádzajúce sa v centre mesta Šamorín. Relaxačný komplex poskytuje široké spektrum služieb, kde si aj ten najnáročnejší zákazník príde na svoje.

Je to miesto, kde sa spája a kde si oddýchne celá rodina. Každý člen rodiny môže využiť služby nášho kaderníctva a kozmetického salónu, absolvovať relaxačné masáže v príjemnej atmosfére a ponoriť sa do oázy pokoja v našom wellness. Tam na vás čaká exkluzívna vírivka, fínska a infrasauna, či oddychové tepidárium. Udržať sa vo forme môžete vďaka nášmu fitness centru s najmodernejšími strojmi a so službami trénerov.

Vaše najmenšie poklady si rýchlo obľúbia detské centrum plné aktivít, o ktoré sa postarajú naše skúsené animátorky. Príjemné posedenie môžete zažiť v útulnej kaviarni s letnou terasou pri výbornej španielskej káve, chutných zákuskoch, koktejloch či limonádach, ktoré vám pripraví naša milá a vždy usmievavá obsluha. Centrum disponuje vlastným stráženým parkoviskom.

Príďte toto všetko zažiť na vlastnej koži. 

Naše kráľovstvo oddychu čaká len na vás.