Centrum oddychu

vlasy

Kaderníctvo

V našom centre oddychu môžete využiť služby dámskeho, pánskeho a detského kaderníctva. Vašim vlasom bude dopriata profesionálna starostlivosť. Pozrite si náš Cenník kaderníckych služieb.

 

Kozmetika

Skrášlite svoju pleť aj telo a zrelaxujte svoju myseľ v príjemnom prostredí nášho kozmetického salónu. Rozmaznajte sa kozmetickými procedúrami a nechajte vašu krásu naplno zažiariť. Ponúkame komplexnú a profesionálnu starostlivosť o pleť. Pozrite si náš Cenník kozmetických služieb

Naše kozmetičky používajú na ošetrenie pleti produkty profesionalnej značky SynCare a Multifunkčný prístroj 27v1 REDLINE. Značka SynCare už od roku 1996 prináša na trh profesionálne dermokozmetické prípravky na hranici lekárskej a estetickej starostlivosti.

 

Kavitačný peeling/Skin Scruber

Ide o bezbolestné čistenie pokožky pomocou ultrazvukových vĺn. Odstraňuje sa nadbytočný maz a ošetruje sa akné. Kavitačný peeling je obohatený o mikromasaž ktorá zlepšuje preniknutie aplikovaných preparátov do pokožky. Tento peeling zlepšuje kontúry tváre a podbradku, zmenšuje vačky pod očami, obnovuje tvorbu kolagénu a odstraňuje odumreté kožné bunky.

Ultrazvuk

Predstavuje neinvazívny spôsob mezoterapie. Na prepravu účinných látok do stredných vrstiev pokožky sa používa ultrazvukové vlnenie. Preto je zákrok veľmi príjemný a nebolestivý. Energia, ktorá vzniká ultrazvukom, povzbudzuje bunky k aktivite, čím dochádza k oživeniu buniek, očisteniu kože a aplikácii látok do hĺbky. Vynikajúca metóda na hydratovanie pleti, celkovú vitalizáciu a boj proti vráskam.

Galvanizácia pleti

Použitím pozitívneho a negatívneho galvanického prúdu sa dosiahne hĺbkové ošetrenie pokožky a vstrebanie pozitívne nabitých účinných látok do pokožky. Galvanizácia odstraňuje červené cievky na tvári, viditeľné povrchové vrásky, akné a rozšírené póry. Posilňuje ochabnuté svalstvo na tvári a redukuje bolesti tváre. Ošetrenie pôsobí hydratačne, revitalizačne, upokojujúco, čím sa pokožka rozžiari a získa mladistvý a zdravý vzhľad. 

Ozonizér na tvár

Prístroj sa používa pri očistení aknóznej a seboreickej pleti. Prístroj vytvára veľké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Zlepšuje sa prekrvenie a vzniknutý ozón má dezinfekčné účinky. Má antiseptické účinky. Stahuje póry po hĺbkovom čistení.

Dermabrazia

Bezbolestná metóda ošetrovania pokožky špecialnou diamantovou koncovkou pod vysokým tlakom. Po jemnom odstránení povrchových buniek pokožky dochádza k zvýšenej tvorbe nových buniek. Táto metóda má široké využitie v omladzovaní pokožky, korekcii vrások a jaziev, odstraňovaní škvŕn, čistení pokožky a eliminácii akné. Viditeľné zmeny už po prvom zákroku. Pokožka sa stáva vypnutá,vyhladená, dostáva zdravú farbu.

Mezoterapia

Prevratná metóda používaná v oblasti tváre, krku a dekoltu. Prevratný systém elektroporácie dosiahne prienik do hĺbky až 4 mm do pokožky bez použitia ihiel. Pomocou kladných a záporných pólov sa na pokožke vytvoria mikrokanáliky, cez ktoré sú prenášané látky ako kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E, provitamin B. Mezoterapia má vplyv na tuk v tele. Táto metoda sa používa pre rýchle a viditeľné výsledky pri znižovaní vrások a liniek ako sú nosoúste záhyby. Odporúča sa 4 – 6 ošetrení v intrvale 5 – 10 dní.

Aromaterapia

Obväzová metóda, ktorá slúži na zbavenie sa niekoľkých centimetrov z kontúr nášho tela, zoštíhlenie konkrétnych partií a zároveň na skrášlenie pokožky. Je to prírodná metóda založená na horúco-studenom účinku. Aktívne  zložky esencialnych olejov spôsobujú intenzívnu cirkuláciu krvi a prekrvenie v hornej vrstve spojivového tkaniva. To spôsobuje, že vo vnútorných a hlbších vrstvách dochádza k pocitu ochladenia. Po nástupe pocitu chladu telo potrebuje energiu na vyrovnanie teplotného rozdielu a túto energiu čerpá z uložených tukových zásob. Účinné látky, nachádzajúce sa v prípravkoch určených na ošetrenie tela, pôsobia na pokožku spevňujúco a zároveň ju skrášľujú a vyhladzujú.