Centrum oddychu

welness_spa

Wellness

Vstúpte do nášho centra oddychu. V našom wellness na vás čaká exkluzívna vírivka, fínska a infrasauna, tepidárium, ochladzovacia sprcha aj masáže. Pozrite si náš Cenník vstupov a služieb do Wellness. 

 

Fínska sauna

Svojími priaznivými účinkami slúži ako výborná prevencia proti rôznym chorobám. Potením sa z tela vyplavujú škodlivé toxíny a následné otužovanie zvyšuje odolnosť nášho organizmu voči nim. Fínska sauna sa neodporúča ľuďom s vysokým krvným tlakom, kožnými a respiračnými chorobami, so srdcovými ťažkosťami a chrípkou. Maximálny odporúčaný pobyt pre zdravého človeka je 15 – 20 minút. Teplota 80 – 100 °C.

Infrasauna

Účinné infračervené tepelné žiarenie preniká pod povrch kože do hĺbky až 3 – 4 cm a vyvoláva rad liečebných procesov. Tento typ sauny sa odporúča najmä športovcom a ľuďom s reumatickými ťažkosťami a srdcovými ochoreniami. Infrasauna navodí príjemné uvoľnenie a odpočinok. Je vynikjúca na predhriatie a uvoľnenie svalov pred masážou alebo pohybovou aktivitou. Infrasaunu môžu využiť aj deti v sprievode rodičov pri nižšej teplote.

Jacuzzi / Vírivka

Vírivka pôsobí blahodárne nielen na zdravie, ale je aj skutočným balzamom na dušu. Vo vírivom kúpeli voda nadľahčí telo, masáž tela a chodidiel rozprúdi krvný obeh. Celé telo dokonale oddychuje. Oslaďte si váš dokonalý romantický kúpeľ vo vírivke so šampanským a jahodami, oddychujete pri sviečkach alebo pri príjemnom intímnom svetle a hviezdnej oblohe.

Masáže

Doprajte si masáž, po ktorej sa budete cítiť opäť plní síl nielen po fyzickej, ale aj duševnej stránke. Ponúkame klasickú masáž celého tela a reflexnú masáž chodidiel.