Relax World

Centrum oddychu

Milí návštevníci,

Centrum oddychu Relax World je wellness centrum spojené so službami dostupnými pre širokú verejnosť, nachádzajúce sa v centre mesta Šamorín. Relaxačný komplex poskytuje široké spektrum služieb, kde si aj ten najnáročnejší zákazník príde na svoje. Je to miesto, kde sa spája a kde si oddýchne celá rodina. Každý člen rodiny môže využiť služby nášho kaderníctva a kozmetického salónu, absolvovať relaxačné masáže v príjemnej atmosfére a ponoriť sa do oázy pokoja v našom wellness. Tam na vás čaká exkluzívna vírivka, fínska a infrasauna, či oddychové tepidárium.

Udržať sa vo forme môžete vďaka nášmu fitness centru s najmodernejšími strojmi a so službami trénerov. Vaše najmenšie poklady si rýchlo obľúbia detské centrum plné aktivít, o ktoré sa postarajú naše skúsené animátorky.

Príjemné posedenie môžete zažiť v útulnej kaviarni s letnou terasou pri výbornej španielskej káve, chutných zákuskoch, koktejloch či limonádach, ktoré vám pripraví naša milá a vždy usmievavá obsluha. Centrum disponuje vlastným stráženým parkoviskom.

 

Príďte toto všetko zažiť na vlastnej koži.

Naše kráľovstvo oddychu čaká len na vás.

Spoznajte naše služby

Kontakt

Vaše pohodlie a zdravie je naša radosť

Relax World s.r.o.

Bratislavská 29, 931 01, Šamorín

+421 917 214 968
recepcia@relaxworld.sk